Ohlédnutí za sezonou 2014

Zdravice na firmu 😉
Rok 2014 jsem měl spíš pracovní,takže na chytání zas tak času nebylo,ač jsemvlastně celou sezonu u vody.I tak se mě pár kaprů podařilo přelstít.Přesléto jsem vsadil na osvědčenénástrahy( Tuňák, Nahniláč + kapří pelety).
Zkoušel jsem i nové popky a mohu doporučit.Na podzim, když se ochladila voda,jsem nasadil novinku – rozpustný boilí,je to spíše na rychlejší chytání,alefunguje skvěle,sice je to spíše na menší rybu,ale kdo si chce zachytat – skvělá volba.Mě se nejvíc osvědčila příchuť česnek,jak boili tak i pelety(samozřejmě, že na každé vodě může fungovat jiná příchuť). Chytal jsem ještěkoncem listopadu a začátkem prosince,kdy přišel první mráz a vše fungovalona jedničku,v takto studené vodě toto boili vydrží cca 2 hodinky.
Také jsem se po dvou letech konečně dostal do Maďarska a to na mojíoblíbenou Háromfu,kde se také pár rybek podařilo.Na rok 2015 máme naplánovanou výpravu na jednu zajímavou Maďarskou vodu.Jedeme v celkem silnésestavě(Michale doufám, že už máš trika na tuto expedici připravené a
nápojový referent JB se doufám také pilně připravuje 😉 )Snad se tam zadaří;-)

Na konec bych chtěl poděkovat celé firmě CHYTIL,jsem rád, že mohu býtsoučástí tohoto skvělého kolektivu, i díky jí jsem poznal hodně výborných lidí a kámošů.

Honza K.