„Nočka“ s přítelkyní

Ahoj Chytiláci,

nedávno jsem vyrazil na „nočku” s přítelkyní. Furtsi stěžovala, že ji neberu na ryby, že chce jezdit taky. Proč ne? Tak jedem zlato :-). Cestou k vodě jí říkám, že doufám jak mi přinese štěstí a že chytnem pár kapříků, a že bude i nějaký na fotku.

dEeEMMIwhuyGR21uE694WXAI58PO73JiI9ZtXwkvETk

Jen co jsme přijeli k vodě, rychle jsme vybalili, pak nahodit, zakrmit a čekat. Jak tak sedíme, tak se mi zdálo, že jeden swingr je o něco níž. Tak jsem se na to šeljuknout, jsem ani ne metr od prutu a najednou se to rozjelo. 20 minut po náhozu a taková jízda. To teda čumím na drát :-D.

edM4TT-GQdDJgYaHIDJ75xmq313hJazj8wBgl1ExJCU

Jak si ho pomalu zdolávám, tak mi začal brát i druhý bambus. Prdelinka moje ho hned vzala do ruky a začala ho páčit z vody. V tu chvíli jsme si přitáhl brzdu a snažil se ho dostat co nejdříve do podběráku. To byla velká chyba a přišel jsem o něj. Tak snad aspoň jeden se na nás podívá. Jo, je tam, krásnej koženáč na Skunka. Celou noc jsme se nezastavili a zdolávali, fotili a krmili.

Hhb2myduVaz052Qg2kI16F_p_Nkw6LdW2aW-g5NOUAI

Ráno, když jsme to balili, tak jsme byli strašně unavení, ale šťastní. Svatý Petr stál při nás a dopřál nám krásnou noc. PitBull a Skunk jezdil na jedničku.

uh9uJgfMglvugVDVFstmm98LE72EMdj7Hapjf_tTZbI

Kiwi