Pekelný souboj

Zdravím Vás kapraři,

letos jsem si přál chytit velkého „koženáče” a nemohl jsem ho nikde přelstít. Ať jsem jel na jakoukoliv vodu, tak se mi velice dařilo, ale jen ten lysec ne a ne přijít. Hodně dlouho jsem se s koženáčem nemohl dostat přes 15 kg, což mne mrzelo. Kamarádi si ze mě dělali prdel a posílali mi fotky svých lysců. Ale co, jednou to přijde, to těšení je vždycky nejlepší … a taky že jo! Usmálo se na mne štěstí a radost byla veliká. Konečně byla moje 15 kg hranice překonána. Také jsem si už několik let šetřil luxusní doutník na oslavu.

Ten den byl hodně výjimečný. Ani ne hodinu po náhozu brutální jízda a na konci neskutečně bojovný šupináč. Byl jsem z toho docela překvapen, jak rychle PitBull zafungoval. Úžasný kuličky, které mi letos dělají velkou radost.

Ale ta největší radost přišla v noci na Skunka. Pomalá jízda, jak jsem zvedl prut, tak začal pekelný souboj. 45 minut nervů a silový souboj. Ale když jsem ho dostal do podběráku, tak jsem nevěřil vlastním očím. Rozklepaly se mi kolena radostí, a po vážení jsem začal pomalu i koktat. Monstrum 20+, neskutečný. Tu noc jsem vzrušením nemohl ani spát.

Tak chlapci si už nemůžou ze mě dělat „prdel”.

Děkuji firmě Chytil za krásný zážitek.

KIWI