Strašné zvíře, asi ňáká obluda…

Petru zdar Chytiláci!
Chlapáci, jak jde tak den po dni zjišťuji, že zase budu o rok starší. Jen moje oslava nebude na rybách jako každý rok, ale na operačním sále. Proto jsem si užil pár posledních chvil u vody a snažil se přelstít pár kapříků. Jak se mi nástup do nemocnice blíží, tak se pomalu modlím, abych ještě přemluvil ňákou tu obludu.

zSYsMI9pXDE4SeDBuI4XwWfiHtvrLbA5wf8HhkKAPUg

Zkusil jsem jednu pískovnu, na kterou si zajedu párkrát za rok. Jak jsem nahodil, zakrmil, tak jsem si sedl a užíval si slunečný den. Slunko do mně pralo, začal jsem pomalu klimbat. Málem jsem už spal když najednou píp. Kouknul jsem na to jedním okem a ono už nic. Jen co jsem ho zase zavřel, tak se zase někdo hlásí přes příposlech.

n9viINgYIw8RLNJxrSXD7QsUwLEntDrp7ch28TM6_Cs

Už mi to nedá a jdu se na prut kouknout. Asi to bude cejn. Jak u toho sedím a koukám na špičku a ona se pomalu začíná přihýbat a zároveň se rozjíždí cívka. Zvedám proutek a cítím, že to nebude žádný prcek. Hrozně silná ryba, uf to je záhul. Brutální zdolávačka, to snad není ani možný. Už ani nevím jak mám držet prut, ruce mám bolavý a doufám, že to bude se šťastným koncem. Už to trvá přes půl hodiny a ještě jsem ho ani nezahlídl.

nqWGKbwpNdsoSUA0BNHko-Ae2DBYefkTrgFhHKnR0ok

A je to tu, první oční kontakt. Pořádnej šupináč, tak pospěš do podběráku. Jooooo a je tam. Po 45 minutách jsem já i to kapří monstrum vyčerpáni, ale jsem šťastný jako blecha. Letošní nejhezčí zážitek. Tak jdeme vážit, váha se zastavuje hodně nad 20 kg, na 23 kg přesně … super super super!

Cd0Rgq7xRW4Mcc1p8Z8dONSuVTbefeHokoP7N4bc9EA

Po vyčerpávajícím souboji si chci odpočinou ale kapři mě nenechaj. Ani ne 10minut po náhozu se to rozjíždí znova. Ruce vytahaný jak orangután a zase bojovník. PitBull mi dává hrozný dávky silových soubojů. Není to takový obr, ale potěšil na fotku.

tt9H_Ni7dWA0CsTnULDdP1ffFhcgt_-fg4NLcgyn9c0

Letošní rok jsem si užil spoustu krásných zážitků a za to můžu poděkovat chlapcům na firmu a panu řídicímu, Pavle díky moc. Do konceroku budu mít codělat, abych se uzdravil a od ledna budu jezdit, co to dá.

 

Tak zatím ahoj a užívejte si krásný podzim u vody. Kiwi

PS: foto samospoušť