Labská výzva

Ahoj všem slušným rybářům

Ze začátku vám musím říct něco k pozdravu. Proč oslovuji jen slušné rybáře? Letos jezdím z 90% svazové vody, a když vidím, co se tam kolikrát děje, tak mi to hlava nebere. Bordel, chlast a to chování k rybám a přírodě samotné, tak to je děs. Měli bychom se nad sebou kolikrát zamyslet, jestli naše chování a přístup k rybám a přírodě je vůbec správný, zda si chceme u vody užít hospodské večírky s kamarády, anebo se budeme v první řadě věnovat lovu ryb, aniž bychom rušili ostatní na stovky metrů daleko.
Kiwi_labak_2017_011Ale to není hlavní důvod, proč se ozývám. Chci se s vámi podělit o své úspěchy z naší krásné řeky Labe. Hodně jsem preferoval koule Apače a pomalu opomněl na další své oblíbené boilie – Pitbulla, Skunka a Tuňáka.
Kiwi_labak_2017_012Každá vycházka byla jen o jednom záběru, ale vždy stál za to. Chytám jen pod nohama a užívám si ty brutální jízdy od „Labáků“. Neskutečný zážitek, když vidíte ten frkot, jak peláší co to dá, co jim ploutve stačí …

Kiwi_labak_2017_013Každého kapra jsem si neskutečně užíval od začátku až do konce, byly to krásné souboje. Vidíte i podle fotek, jaká mají kormidla, kdo nezažil, tak neuvěří, co to je za úžasný zážitek povodit si říčního siláka.
Kiwi_labak_2017_014Tak zatím ahoj a brzy se vám zase ozvu z povodí labského.

Kiwi

P.S. … a chovejme se u vody slušně