Výprava do Maďarska

Zdravím všechny Chytiláky!

Posílám fotoreport z podařené letní zahraniční výpravy. Po zmapování vody přede mnou jsem si hned pomyslel, že na tomto místě nemůžu nic chytit, protože displej echolotu ukazoval jen vodorovné linky bez jakýchkoliv změn.

Nebylo možno najít žádnou hranu či překážku, kde by se mohla ryba ukázat. Všude byla pouze rovina a velká vrstva bláta. Zvažoval jsem proto změnu lovného místa, ale na druhou stranu jsem si řekl, že je to výzva, tak jsem zůstal a po 2 rozpačitých dnech jsem byl rád, že
jsem zůstal. Nikdo kolem mne také nechytal, byli jsme bez záběru.

Na zakmení lovného místa jsem použil lety osvědčené kapří pelety, peletový mix, halibutky a mix boilí. To vše jsem zalil betainovými zálivkami s příchutí česnek a oliheň, boosterem Chiméra Red a tekutými játry. Na krmení jsem nešetřil a to se mi vyplatilo. Třetí den začaly chodit záběry.

Na podložku se mě podařilo dostat celkem 8 kaprů, 4 torpéda amury a 3 jesetery. Ručička váhy největšího kapra se zastavila na 22,5 kg! Nejvíce záběrů přišlo na mého favorita letošní sezóny Black Panthera v kombinaci s 15mm popkou švestka, dále místním rybám chutnala Chiméra Red a Apač.

Ať Vám to jezdí a brzy se zase ozvu.
Broněk Bruštík