Čím větší horko, tím víc záběrů

Po velmi úspěšné výpravě v tropických vedrech na řeku Moravu jsme se s Mácou dohodli na pokračování. Předpověď na následující dny předpovídala naprosté azuro a teploty nad 30°C – ideální stav pro ty, kteří tráví tento čas raději na břehu řeky než u bazénu.


Vytipovali jsme si místo, kde by se kapři mohli opalovat a žrát zároveň a šli na to. Vítězná sestava se nemění, tak jsme si s sebou vzali Chiméru RED, Skunkové pelety a 2S.
Po několika hodinách na slunci bez záběru, kdy bychom za nějaké studené pití nebo zmrzlinu udělali takřka cokoliv, přišel první záběr. Jakmile přišel první, následoval další a další a další a další Zajímavé bylo, že téměř pokaždé, co jsme si připili, tak se utíkalo k záběru.


Víkend utekl zatraceně rychle (jak u mne bývá zvykem, celý jsem ho u vody prospal, jen občas si udělal přestávku na jídlo, zdolání kapra nebo nastražení pastiček na hraboše) a my museli k domovu.


Samozřejmě nás to opět nalákalo a v následujícím týdnu jsme se alespoň na nějakou hodinu snažili na břehu řeky zastavit. Myslím, že úspěšně.

David „Otík“ Katrňák a Máca
Stalo se v srpnu 2019!