CHYTIL CARP TOUR ŠTÍT 2020

Zdravíme všechny příznivce naší firmy.

Pokud nás sledujete tak víte, že minulý měsíc proběhly naše přátelské závody, kterých se zúčastnili naší spolupracovníci, kamarádí a blízcí příznivci firmy Chytil. Závody se konaly stejně jako minulý rok na krásném jezeře Štít u Chlumce nad Cidlinou. Konkrétně se jednalo o revír Štít A. Většinou se na tomto jezeře sice zaváží, ale my jsme stejně jako loni nastolili pravidla taková, že se bude chytat pouze z odhozu (aby to nebylo tak jednoduché :)). Někomu to samozřejmě vyhovuje více a někomu méně, ale musíme konstatovat, že se s tím všichni popasovali se ctí.

Jak jsme již zmínili jednalo se o „přátelské firemní“ závody, takže se vše neslo ve skvělé uvolněné atmosféře s pouze lehkými náznaky rivality, které po sklence dobrého moravského vína také vyprchaly ;). Dobrá parta lidí, pohoda, skvělé počasí, parádní grilované maso, do krku bylo taky co nalít a samo sebou nechyběli ani pěkní a velcí kapři, no co víc si přát.

Jelikož to přece jen byly závody, tak se musíme vrátit k jejich podstatě, kterou je to závodění :). Každému týmu se bodovali tři nejtěžší ulovení kapři a tým s nejvyšším součtem těchto tří úlovků se stal vítězem. Hned od úvodu se do vedení dostal pravý forhont, který si nevylosoval nikdo jiný něž Roman Chylík s tátou (loni seděli hned vedle a celé závody vyhráli), takže věděli do čeho jdou. Z pravého forhontu se do boje dostali Rosťa Krumpholz s Kubou Součkem (no nebyli úplně na forhontu, tam seděli jiní střelci, ale ti vyhráli úplně jinou soutěž :)) a za nimi již byl zbytek celkem vyrovnaného startovního pole.

Jelikož se bodovaly jen tři největší ryby, tak byl závod napínavý až do konce. Na prvním místě se střídaly oba forhonty a o třetím místě také nebylo rozhodnuto. Vše se rozseklo až na vyhlášení, což věříme, že bylo pro některé velkým překvapením. No nebudeme to protahovat a napíšeme vám, jak to dopadlo.


1. místo – 50,5 kg – Rosťa Krumpholz + Jakub Souček
2. místo – 50,3 kg – Zdeněk Chylík + Roman Chylík
3. místo – 47,5 kg – Jiří Omelka + Vojtěch Omelka
Musíme zmínit i bramboráky, kterými byli…Luboš Kukuča + Jan Klich

První ryba závodu – Zdeněk Chylík

Nejtěžší ryba závodu 21,2 kg – Jiří Omelka

Sláva vítězům a čest poraženým a hlavně díky všem za skvěle strávený prodloužený víkend. Myslíme, že si to všichni skvěle užili.
Nechtěli jsme zahlcovat naše sociální sítě více fotkami z této akce, ale tady na našem chytil magazínu je na to prostoru dost, takže můžete mrknout na takový krátký fotoreport o který se postarali naší dva sudí Dalibor s Vaškem. Když bůh dá a Dalibor bude mít čas, tak bude z této akce i nějaká videodokumentace 😉
Ještě jednou díky všem zúčastněným a za rok opět na značkách.
Petrův zdar.