01

Nová bižuterie OUTLINE od firmy Avid Carp

Firma Avid Carp přišla v loňském roce s novou řadou bižuterie s označením Outline. Celá řada bižuterie je v jedinečné kamuflážové barvě, která splyne s opravdu každým typem dna. Proces vývoje nové bižuterie trval více než dva roky, ale opravdu stálo za to, si na tohle počkat. Nová není jen barva, ale i další inovativní řešení, která jsou nejvíce patrná na nových závěskách.

03 Při pohledu na nové kousky bižuterie je hned zjevné, že je zde velký rozdíl oproti původní řadě této firmy. Použitá kamufláž je vytvořena chytře, velmi chytře…kamuflážové fleky jsou nepravidelné a jsou přímo v plastových částech a to i zevnitř. To zajišťuje velkou životnost tohoto zbarvení a hlavně skvělou nenápadnost pro kapry. Ani ten nejpodezřívavější kapr nebude mít šanci odhalit, že se nejedná o součást dna.
Závěsky s rychlo výměnným klipem QC (quick-change)
To tady ještě nebylo. Závěska na olova se zabudovaným rychlo výměnným klipem. Stačí jen připevnit tuto závěsku na konec vašeho hlavního vodiče a pak jen pohodlně nasazovat a vyměňovat návazce dle potřeby. Do závěsky samozřejmě patří i zátěže, které se nasazují jako u většiny závěsek na trhu. Závěsky obecně jsou vyrobeny z tvrdšího plastu než původní řada, díky čemuž je vyšší i jejich celková životnost. Více jsme vypíchli jen tyto závěsky, ale psát by se dalo o více komponentech této řady.


Pomocí Outline bižuterie sestrojíte jakékoliv koncové montáže. V řadě jsou komponenty jako závěsky s převleky (několik typů závěsek), převleky proti zamotání, obratlíky, microobratlíky na háčky, gumové zarážky na ramínka háčků, smršťovací hadičky, hotová rovnátka, boilie zarážky a další a další komponenty.
Když na své montáže použijete jen komponenty z této řady, tak dosáhnete opravdu prvotřídního maskování. I kdyby kamuflážové provedení znamenalo, že chytíte jen o několik procent více kaprů, tak proč to nezkusit. Nikdy nevíte, jestli ten jeden záběr navíc nebude ten váš životní. Když máme možnost jednoduše své montáže maskovat, tak proč toho nevyužít a nevyzkoušet tuto opravdu hodně povedenou řadu bižuterie.


Za Team Avid Carp Dalibor Koutný