Veletrh For Fishing 2017

Letošní veletrh For Fishing byl opět velice kvalitní a tím pádem i velice povedený. Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zastavili u nás na stánku na pokec, pro magazín nebo si přišli něco nakoupit.

Na našich stáncích bylo k vidění velké množství produktů nejen od naší firmy Chytil, ale i od dalších, mezi které se řádí firmy Preston, Korum, Avid Carp, Cralusso a Sonubaits. Samozřejmostí bylo i představení našich novinek na letošní rok, jako je třeba řada boilie Apač, pruty Curvex, boilie Cralusso a další novinky od firem Preston a Korum.

V letošním roce jsme náš stánek opět rozšířili a to o samostatnou expozici pro prezentaci produktů anglické firmy Avid Carp, nicméně díky stálému rozšiřování našeho portfolia to vypadá, že na příští rok se budeme zase o něco rozšiřovat, ale to uvidíte sami na příštím ročníku této skvělé akce.

Závěr osmého veletrhu For Fishing byl pro nás navíc okořeněn tím, že jsme obdrželi velmi prestižní oceněni – cenu GRAND PRIX v kategorii Feeder a Plavaná. Tímto top produktem se stalo vybavené křeslo Korum – Deluxe accessory Chair X25. Soutěže se účastnilo celkem 17 přihlášených novinek. Nové Křeslo Korum je prostě super a o jeho kvalitách svědčí i to, že jsme je během veletrhu všechny vyprodali.

Když zrovna u stánku nebyl velký nával návštěvníků, tak jsme se snažili i něco nafotit. A tak pro ty, kteří na For Fishing nemohli z jakéhokoliv důvodu zavítat, jsme připravili tuto fotogalerii.

Team Chytil