Brácha s bráchou

Zdravíme spolu s Bráchou!

Po letních výpravách na sumce jsme si říkali, že bychom letos ještě jednou spolu mohli někam vyrazit, aspoň na pár dní, aby jsme si pořádně zachytali, takže volba padla na naši oblíbenou pískovku, kam jednou za čas rádi vyrazíme.

Mara_s_brachou_Zajeci_2018_01

Domluvili jsme si v práci volno, pojedeme ale na 4 dny, takže příprava krmení byla náročná už doma, hlavně vaření kukuřice a řepky, protože jsme čekali, že ryby na podzim začnou pořádně „žrát“ … tak aby nás u vody nedostatek krmení nezaskočil.
Mara_s_brachou_Zajeci_2018_02
Po příjezdu na místo jsme vyskládali věci a já nejprve začal chystat loď a jel hledat lovná místa, zakrmit, mezitím brácha chystal pruty, aby „to“ co nejdříve „leželo“ ve vodě, tentokrát jsme se domluvili, že budeme chytat jen na odhoz.

Mara_s_brachou_Zajeci_2018_03

Trvalo to jen pár hodin, než ryby najely … a pak to „začalo“, až jsme někdy nestíhali 4 pruty . Tentokrát se nám podařilo chytit hodně kaprů přes 15 Kg s mírami kolem 100 cm, takže spokojenost.
Mara_s_brachou_Zajeci_2018_04
Krmili jsme průběžně po celý den a vyplatilo se, ryby nás udržovaly v tempu a záběrů jsme měli za 4 dny 147, z toho 101 kaprů na podložce, většina 10 až 15 kg, pár Amurů a jeseterů.

Takže krmení nemělo „zase“ konkurenci, naprostá spokojenost jako vždy! Chytal jsme na novinku Seabomb – opravdu povedé boili, já jsem měl na to nejvíce záběrů všech váhových kategorii, brácha chytal naši klasiku Ramba, BanánaFiš, Indiána a Superfishku.

Po celou dobu panovalo nádherné slunečné počasí a ryby byly neskutečně bojovné, jak snad nikde jinde. Užili jsme si perfektní podzimní dovolenou a domů odjížděli spokojeni.

Děkujeme za krmení a brzy se ozveme.

Loveno na sportovním revíru Štěrkáč Zaječí: www.vinarstviukaplicky.cz/rybarina

Marek & Martin