První lepší letošní kapři pro Kiwiho

Ahoj Chytiláci,

od té doby, co propukla celosvětová epidemie koronaviru, tak u vody je nehorázně našlapáno. Kolikrát jsem si hledal místo i několik hodin, než jsem si mohl nahodit.

A to jsem si sednul i na místa, kam bych normálně nešel. V této situaci si nemůžu vybírat. Stejně ryby skoro vůbec nebraly a spoustu rybářů odjíždělo po několika dnech domu s luxusní nulou. Ani se není čemu divit, když je takový tlak na rybu a rozkrmeno mnoho míst.

Jediné co mě těší, tak je feeder. Pěkně zachytám, úlovky menší velikosti, ale zábava luxusní. Nicméně je potřeba vyrazit i na větší kapry a poslední vycházka se mi velice povedla a slavil jsem perfektní úspěch.

Při příjezdu k vodě jsem měl smíšené pocity, jestli něco chytnu. Sedl jsem si tak, aby silný vítr foukal přímo na mě. I když jsem věděl, že to nebude o dalekých hodech.

Moje rozhodování, co tam dám za kuličku, bylo jasné, PitBull KRILL a BLACK PANTER. Tyto dva druhy byla jasná volba. Udělal jsem si PVA a zakápl novinkou od Sonubaits – Haze Banoffee. I malá změna v přípravě krmení může přinést úspěch.

Zatím ahoj všem, KIWI.