Každá chvilka u vody se počítá

Ahoj Chytiláci,

moje dlouhá odmlka už je minulostí. Nebyl čas se podělit s vámi o mé úspěchy i neúspěchy, snažil jsem se jezdit i na pár hodin k vodě a když jsem se urval na noc, tak jsem mohl slavit, že jsem u vody na delší dobu.

Navštívil jsem několikrát Labe, kde byl povolen noční lov a to bylo pro mě to nejlepší, co mohlo být. Nehleděl jsem na to, jaký je průtok po deštích a prostě jsem jel zkusit štěstí.

Povedlo se mi dokonce chytit i letošního největšího „labáka“ při průtoku 190 kubíků. Dlouhán s váhou 19 kg, Krill na Labi funguje úplně neskutečně.

Na „flek úspěchu“ jsem jel víckrát a ne pokaždé to byl kolotoč záběrů. Párkrát jsem i vyhořel, ale to je holt kaprařina.

Ale letošní rekord v počtu záběrů padl – 11 kaprů do rozednění. Celou noc jsem nespal a jen zdolával, nahazoval a dokrmoval. Ráno v sedm jsem pruty už musel vytáhnout a jet se domů prospat.

Dokonce i můj malej si letos sáhl na kapříka. Byl z toko vykulenej, ale ta radost, kterou jsem měl já, byla neskutečná. Přikládám pár fotek, ať se můžete pokochat, jak se naše modelky nechaly přelstít na našeho Krilla.

Zatím ahoj,

KIWI.