Podzimní bída

Ahoj všichni,
podzim většinou bývá pro kapraře tím obdobím, na které se těší celý rok, nejsme na tom každoročně jinak.
V září jsme podzim „odšpuntovali“ firemními závody na Štítu, kde nám to za tři dny ani nepíplo. Nicméně, jak jsme říkali v neděli při odjezdu, odjeli jsme naprosto spokojeni. Akce perfektní a tímto bychom chtěli poděkovat všem, u kterých jsme snídali, obědvali, vypili jim víno nebo snědli godhaj. Moc si toho vážíme a těšíme se na další ročník.
Po této velkolepé události jsme se postupně přesunuli na naši oblíbenou řeku, vytipovali jsme si úplně nové místo. Hned na první výpravu se nám podařilo několik ryb a vše běželo jak má. Mimo jiné naprosto dominantní nástrahou letošního roku na řece je novinka 2S Scopex/Squid.


Průběžné nadšení vystřídaly deště, řeka se prakticky rozvodnila a bylo po nadějích. Do toho přišel ten slavný virus, nejrůznější opatření, karanténa a můžeme pokračovat. No, doba vskutku nelehká. Přes to vše jsme vyrazili na pár dní na jednu pískovnu a světe div se … ani píp.
Podzim 2020 se rozhodně do našich rybářských statistik nezapsal zlatým písmem, nicméně jsou to jen ryby a ještě není konec. Nedáme se zadarmo a snad se letos ještě s nějakou rybkou přihlásíme.

Mějte se fajn v této nelehké době.
Mnoho rybářských úspěchů a pevné zdraví
přeje Baďa, Karel a Domča