Domíno a David na závodech 2020

Ahoj na firmu,

na počátku měsíce září jsme se ve složení Domino a David zúčastnili rybářských závodů dvojic v lovu kaprů, které probíhaly na jezerech „U Jezu a Bezedné“ nedaleko našich domovů. Bodovali se pouze 3 největší kapři s váhou nad 7 kg a v průběhu závody byly pořadateli vyhlašovány nejrůznější soutěže o hodnotné ceny.

Cíl byl jasný, vylepšit loňské 5. místo a dosáhnout kýžených stupňů vítězů. Los vypadal velmi slibně, vylosovali jsme si místo č. 21 v hlubších partiích jezera U Jezu, kde jsme již v minulosti měli tu možnost nějakou tu šupinu z vody vytáhnout. Po peripetiích se zapadlým autem v kukuřičném poli a všudypřítomnému blátu jsme se vydali na vodu vyhledat top fleky.

Naše taktika spočívala v tzv. 3P (Pokrm, Popij a Pochytej)! Zpočátku se jevila jako geniální, jelikož jsme vyhráli po první noci cenu za nejdříve ulovené 3 kapry nad 7 kg. Později aktivita ryb upadala.

Závod pomalu ubíhal a chvíle bez kontaktu s rybou jsme trávili grilováním, spánkem či pokecem s fajn sousedy. Do konce závodu se nám podařilo přepsat váhový součet tří největších ryb pouze jedním větším kaprem, což znamenalo konečné 6. místo. Doufejme, že v příštím roce nebudeme pokračovat v sestupné tendenci celkového pořadí, ale popereme se o příčky nejvyšší.

Závěrem patří velké poděkování pořadatelům i účastníkům za férový a napínavý průběh celého závodu.

Děkujeme taktéž firmě Chytil za kvalitní krmení, které kaprům opět chutnalo.

S přáním úspěšné sezóny 2021

Domino a David