Čekají nás změny na D6 Věstonické?

Ahoj,

posílám zprávu z týdenní akce na Dyji 6. Kdybychom jsme věděli, jaké změny nastaly a jaké se chystají, asi bychom jeli jinam. Po příjezdu jsme byli docela otráveni, nicméně jsme zůstali.

Roman_D6_2016_001

První dva dny se nic nedělo i pres veškerou snahu přelstít Pálavské kapry. Po změně počasí začaly ryby reagovat na nástrahy a dařilo se nám dostat na břeh několik pěkných kaprů. Úlovky byly převážně od 7 do 14 kg.

Roman_D6_2016_002

Kapři chtěli nejvíce CHIMÉRU Green, ke které jsem dával PVA punčochu s drceným boilím a pokapal novinkou Lava od Sonubaits s příchutí Cheesy Garlic …  a Švestku, na kterou chytal David.

Roman_D6_2016_003

V půlce výpravy za námi přijeli naši otcové, opět nezaháleli a hned začali zdolávat ryby, kapři do deseti kilogramů pro ně nebyl žádný problém a taťkovi se podařil krásný metrový Amur.

Roman_D6_2016_004

Jelikož postupně obměňuji výbavu za věci od Avidcarp, pořídil jsem rybám suprový bazének. Je to parádní záležitost a ryba se zde cítí jako v bavlnce a je 100% chráněná před poraněním. Kvalitní zpracování a bezchybný design dělají z podložky luxusní kousek.

Roman