Jestřabice – test nových OOZING POP UPS

Letos jsem opět vyrazil na týden na soukromou vodu do Jestřabic se dvěma kamarády, tentokrát ale bez závodění. Chtěl jsem si prostě jen užít rybařinu a normálně si zachytat.

Jestrabice_2015_Robin_001

Po loňských zkušenostech jsem se věnoval z 90 procent chytání ve sloupci a udělal sem dobře. Zvolil sem plovky od od firmy Chytil 15mm ANANAS a novinku od Sonubaits – plovky Oozing KRILL.

Nejtěžšího kapra jsem ale chytl ze dna na boilies Skunk: 102cm a krásných 17,2 kg. Ze dna mně to ale taky šlapalo na pelety Skunk shit a na pelsty švestka. Samozřejmě „sloupec“ to vyhrál na plné čáře, prvních dva dny jsem zkoušel různé plovky a docílil sem 10 až 15 záběrů denně.

Poslední tři dny před odjezdem jsem vyzkoušel novinku od sonubaits – plovky Oozing KRILL a to už jsem se pak nezastavil. Záběry byly nezkutečné. Několikrát se mi rozjely i tři pruty najednou!!

Poslední den jsem už chytal na dva pruty, jelikož sem už byl hodně unavený. Nejkrásnější kapr „ze sloupce“ měřil 96 cm a vážil 16,4 kg. Nové plovky chutnají i amurům, kterých jsme nachytali také hodně.

Za týden jsem v Jestřabicích ulovil 153 ks kaprů a 12 amurů. Nej amur měřil 78 cm taktéž na plovku Krill od Sonubaits.

Už se těším na příští rok. Robin