Method feeder v dešti

Ahoj,

vyrazil jsem ke svazové vodě, která je plná přírodních překážek, myslím tím řasy, potopené stromy, větve a bůh ví, co všechno by se pod vodou našlo.

ondra_feeder_2016_001Je to revír, který je hojně navštěvován rybáři, takže tady vzniká na ryby velký tlak. Přijel jsem až v podvečer po práci a první, co jsem udělal bylo to, že jsem si postavil bivak, protože se zatáhlo a začalo poprchávat a nepřestalo pršet až do mého odjezdu domů.

První den jsem byl úplně bez záběru, což mě překvapilo. Čekal jsem, že po zakrmení method mixem s kukuřicí, peletkama a nadrceným boiliesem budu tahat násadu, kterou sem každý rok vozí, místo toho jsem pozoroval špičky, jak se sem tam zaklepou a nic z toho nebylo.

Byl jsem z toho na nervy. Druhý den se karta úplně obrátila, cca okolo 15 hodiny přišel první záběr, bohužel skončil v nějaké z uvedených vázek. Do hodiny přišel druhý záběr a na podložce mi skončil 7 kg těžký kapr, kterému zachutnala ananasová plovoučka s játrovou peletkou a můžu říct, že jsem  byl v sedmém nebi.

Čekal jsem, že budu tahat kapříky okolo 40-50 cm a najednou mi ležel na podložce takový krasavec. Chvíli po tom, co jsem ho pustil, se dostavil další záběr, ale bohužel jsem o něj zase přišel.

ondra_feeder_2016_002

Až k večeru se mi rozjel levý feeder a na jeho konci bojoval krásný 74 cm dlouhý amur, který ochutnal ananasovou plovoučku s method boiliesem od firmy SONUBAITS s příchutí tutti-frutti. Byl jsem štěstím bez sebe a v tom, když jsem amura měřil, se rozjel i pravý prut a na jeho konci byl krásně zdravý a stavěný šupík 10 kg, který si zobl samotnou Dumbellsku, která měla příchuť švestky a to jsem už zažíval opravdovou euforii.

ondra_feeder_2016_003

Přijel jsem tahat menší ryby a místo toho jsem  vytáhl na zarostlé svazovce takovéto krasavce, no co víc si přát. Bohužel do konce výpravy jsem už nevytáhl vůbec nic, ale ani malinko mi to nevadilo, protože jsem měl splněno.

Díky Ondra.